Strona internetowa to wizerunek Twojej firmy w sieci. Badania wskazują, że około 80% klientów sprawdza wiarygodność firmy właśnie w Internecie. To niezbędne narzędzie powinno być dopracowane w każdym szczególe i dopasowane do Twojej firmy.

Tworzymy strony internetowe w technice Responsive web design, czyli tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Wizytówki

Prosty i tani sposób na przedstawienie swojej oferty w internecie. To skuteczne rozwiązanie dla firm, które nie potrzebują częstych edycji zawartości strony.

Zalety wizytówki:

  • niska cena w porównaniu do systemów CMS,
  • krótki czas realizacji,
  • szybsze wczytywanie się strony w przeglądarce,
  • nie wymaga zaawansowanego i drogiego w utrzymaniu serwera,

Strony w CMS WordPress

Twoja firma nieustannie zmienia się, rozwija, rozszerza swoją działalność?

Strona w CMS WordPress pozwoli, Ci na łatwą zmianę lub rozbudowę strony o dowolne moduły. W łatwy sposób można wzbogacić stronę internetową o nowe artykuły, przedstawić nowe produkty, dodać galerię lub rozbudować stronę do postaci sklepu internetowego.

Dzięki dostępowi do panelu administracyjnego będziesz mógł sam dodawać treści, zdjęcia lub multimedia na swoją stronę.

Strona internetowa z systemem CMS rozwija się wraz z potrzebami Twojej firmy